Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gimnazjaliści „dwójki” zaprezentowali się na antenie radiowej


14 marca br. gościem mławskiego Gimnazjum nr 2 był Kamil Puternicki, dziennikarz jednej z ogólnopolskich stacji radiowych.

KSP Mława nabór

Podczas tej wizyty, uczniowie mieli możliwość nagrania swoich wypowiedzi, które potem usłyszą na antenie. Mogli też z bliska przyjrzeć się pracy radiowca.

Wywiad związany był przede wszystkim z realizacją szkolnego pomysłu „Telefony w odstawkę” – polegającym na odłożeniu telefonu komórkowego podczas przerw  w zamian za grę przy stołach piłkarskich. Ponadto Samorząd Uczniowski przedstawił program uroczystości Pierwszego Dnia Wiosny, podczas którego młodzież przebrana w stroje hipisowskie, bajkowe, kujonki, przedstawicieli różnych zawodów będzie brała udział w potyczkach sportowych, konkurencjach zręcznościowych i pokazach tanecznych. Jak co roku  klasa, która opuściła najmniej godzin, otrzyma przechodnią nagrodę  –  jaką jest miotła. Zaś trzecioklasiści pytani przez dziennikarza o nastroje przed egzaminem, nie mieli wątpliwości, iż bardzo dobrze zostali przygotowani  przez swoich nauczycieli poprzez zajęcia dodatkowe, a także specjalne zajęcia „walki ze stresem” prowadzone przez doradcę zawodowego.

źródło i fot.: Gimnazjum nr 2

oprac. red

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz