Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Strażacy i policjanci honorowo oddawali krew


Mławscy policjanci i strażacy wzięli udział w akcji : „spoKREWnieni służbą”, której patronuje Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. W ciągu 2 dni krew oddało 14 mundurowych.

KSP Mława nabór

Akcja  zorganizowana została w Regionalnym  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  Oddział terenowy w Mławie, w dniach 13-14 marca. Wzięli w niej udział honorowi krwiodawcy, pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie, Komendzie Powiatowej PSP w Mławie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej.   Z uwagi na to, że część mundurowych systematycznie oddaje krew, wielu  z nich, z uwagi na zbyt krótki termin pomiędzy  pobraniami, nie mogła wziąć udziału w akcji.

źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz