Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uderzył samochodem w płot. Miał ponad 3 promile alkoholu


Interweniujący patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierowcę, który chwilę wcześniej uderzył w płot prywatnej posesji. 33- latek miał w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, o godz. 14:55 w miejscowości Zawady, gm. Lipowiec Kościelny. Kierujący samochodem marki Opel Vectra, 33- letni Mariusz G., mieszkaniec pow. mławskiego, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez chodnik i  uderzył w betonowy  płot posesji. Zatrzymany mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Kierował pojazdem pomimo sądowego zakazu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o sygnały dotyczące nietrzeźwych kierujących. Informację można przekazać anonimowo- wystarczy zadzwonić pod numer 997.

 

 Źródło: asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500