Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Poetyckie drogi krzyżowe w miejskiej bibliotece. Zapraszamy


Zapraszam serdecznie do Biblioteki Miejskiej w Mławie  17 marca o godzinie 16:30 na poetyckie rozważania drogi krzyżowej dwóch poetów: Krzysztofa Micha z Warszawy  i Jarosława Trześniewskiego – Kwietnia z Mławy,  połączone z premierą tomiku Krzysztofa Micha :”idąc” i prezentacją tomiku JTK : „nadejście”. Podczas spotkania  odbędzie się projekcja zdjęć Krzysztofa Micha z Via Dolorosa w Jerozolimie. Pierwsze spotkanie odbędzie się o godzinie 11 w KLO w Mławie ul. Kościuszki 12 (sala gimnastyczna), kolejne o godzinie 16:30 w miejskiej bibliotece.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Organizatorzy

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500