Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Latający dywan wylądował pod Mławą


Jak podało radio Erewań pod Mławą wylądował latający perski dywan z jednoosobową załogą. Jak się jednak okazuje, dywan nie był perski a chiński. I nie przyleciał na nim perski książę, bo jest to obiekt bezzałogowy. A dywan nie wylądował tylko został wyrzucony. Ale prawdą jest, że w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

A tak poważnie, początek wiosny zawsze odsłania nam sterty śmieci w miejscach ogólnie dostępnych, jak choćby wspomniany wyżej przykład z dywanem, wyrzuconym w ostatnich dniach przy głównej drodze wjazdowej do Mławy od strony Szydłowa. Leżał i pewnie jeszcze sobie spokojnie leży na drodze gruntowej prowadzącej nad akwen wodny Cegielnia. Może to chodzi o to by wyjeżdżające z błotnistej drogi auta nie zostawiały śladów na asfaltowej drodze wojewódzkiej? – zastanawiali się niektórzy.

Nie jest to oczywiście jedyny przykład zaśmiecania. Co roku, nie tylko wiosną, zarządcy dróg zbierają śmieci wzdłuż jezdni. I są ich całe wory. Nie mówiąc już o tych rozsianych po lasach i nieużytkach. Zdecydowanie przydałby się wzrost świadomości społecznej i wspólna troska o otoczenie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
Teflonowy Burmistrz

To ten gość porzucił dywan w Mławie, pędził do Mławy ile wlezie: https://www.youtube.com/watch?v=WPDMxqFOgXU

Magnus

To jest zguba Alladyna Dymana I 🙂

1234o

podejrzewam że w dywanie były zawinięte czyjeś zwłoki …

Ano

To możliwe. rano denat przetrzeźwiał, odwinął się z naleśnika i ruszył uzupełnić ubytek niebieskich płynów

caramba

ciekawe czyja zguba

code

Szczególnie dramatyczna jest sytuacja przy drogach powiatowych. Z reszto gminne też nie grzeszą. Hitem jest przystanek w Radzimowicach gm. Strzegowo.