Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Cysterna i trzy samochody rozbite pod Mdzewem. Aktualizacja


Wypadek na drodze krajowej nr 7 w okolicy miejscowości Mdzewo. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych oraz cysterny. Wyprzedzający cysternę Opel Frontera zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Oplem Astra, oraz BMW. Trzy osoby jadące Oplem Frontera oraz kierowca Opla Astra trafili do szpitala. W działaniach ratowniczych uczestniczyły cztery jednostki straży pożarnej. Droga jest czasowo nieprzejezdna.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Mdzewo wpłynęło o godzinie 17:28. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych i ciężarowego.  Do działań ratowniczych zadysponowano dwa zastępy JRG Mława zastępy OSP Strzegowo i OSP Niedzbórz. Pojazdami podróżowało łącznie 6 osób. Trzy osoby zostały zakleszczone w jednym z pojazdów. Strażacy użyli sprzętu hydraulicznego w celu umożliwienia ewakuacji osób poszkodowanych z pojazdu. Cztery osoby karetki pogotowia zabrały do szpitala – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Aktualizacja 13.03.2017

Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Isuzu Rodeo, 18 – letni mieszkaniec Otwocka, jadąc w kierunku Gdańska wykonywał  manewr wyprzedzania – zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem astrą. Oplem kierował 27 – letni mieszaniec pow. mławskiego.  Po zderzeniu z oplem, kierowca isuzu uderzył jeszcze w bok samochodu ciężarowego marki Scania. Jadący za  astrą, 44- letni mieszkaniec  Warszawy, kierujący  bmw, aby uniknąć zderzenia z pojazdami, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Samochodem marki  Isuzu, poza kierowcą, podróżowało dwoje pasażerów.  58- letni mężczyzna został przewieziony do szpitala w Mławie natomiast młody kierowca i 48- letnia pasażerka trafili do szpitala w Ciechanowie. Do szpitala w Mławie z obrażeniami ciała przetransportowany został także kierowca opla astry. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń.  Po badaniach, w szpitalu na obserwacji pozostały dwie osoby – pasażer isuzu oraz kierowca opla astry. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, czynności prowadzi KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
barbara

a wie ktoś skąd ten 27 latek?

Janusz

z pow. mławskiego