Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Cysterna i trzy samochody rozbite pod Mdzewem. Aktualizacja


Wypadek na drodze krajowej nr 7 w okolicy miejscowości Mdzewo. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych oraz cysterny. Wyprzedzający cysternę Opel Frontera zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Oplem Astra, oraz BMW. Trzy osoby jadące Oplem Frontera oraz kierowca Opla Astra trafili do szpitala. W działaniach ratowniczych uczestniczyły cztery jednostki straży pożarnej. Droga jest czasowo nieprzejezdna.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Mdzewo wpłynęło o godzinie 17:28. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych i ciężarowego.  Do działań ratowniczych zadysponowano dwa zastępy JRG Mława zastępy OSP Strzegowo i OSP Niedzbórz. Pojazdami podróżowało łącznie 6 osób. Trzy osoby zostały zakleszczone w jednym z pojazdów. Strażacy użyli sprzętu hydraulicznego w celu umożliwienia ewakuacji osób poszkodowanych z pojazdu. Cztery osoby karetki pogotowia zabrały do szpitala – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Aktualizacja 13.03.2017

Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Isuzu Rodeo, 18 – letni mieszkaniec Otwocka, jadąc w kierunku Gdańska wykonywał  manewr wyprzedzania – zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem astrą. Oplem kierował 27 – letni mieszaniec pow. mławskiego.  Po zderzeniu z oplem, kierowca isuzu uderzył jeszcze w bok samochodu ciężarowego marki Scania. Jadący za  astrą, 44- letni mieszkaniec  Warszawy, kierujący  bmw, aby uniknąć zderzenia z pojazdami, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Samochodem marki  Isuzu, poza kierowcą, podróżowało dwoje pasażerów.  58- letni mężczyzna został przewieziony do szpitala w Mławie natomiast młody kierowca i 48- letnia pasażerka trafili do szpitala w Ciechanowie. Do szpitala w Mławie z obrażeniami ciała przetransportowany został także kierowca opla astry. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń.  Po badaniach, w szpitalu na obserwacji pozostały dwie osoby – pasażer isuzu oraz kierowca opla astry. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, czynności prowadzi KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Cysterna i trzy samochody rozbite pod Mdzewem. Aktualizacja"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
barbara
Gość

a wie ktoś skąd ten 27 latek?

Janusz
Gość

z pow. mławskiego

wpDiscuz