Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

W Morawach rywalizowali o puchar wójta gminy Stupsk


Ten turniej siatkarski ma już swoją czteroletnią tradycję. 5 marca na hali sportowej w Morawach odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej o puchar wójta gminy Stupsk.

KSP Mława nabór

W tegorocznej edycji turnieju pod siatką zmierzyły się cztery zespoły: z Konopek, Rosoch, Dunaju i Wyszyn. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”. Choć gwarantowało to bardziej sprawiedliwy końcowy rezultat, to jednak wymagało od zawodników zwiększonego wysiłku. Drużyny prezentowały zbliżony poziom umiejętności, co sprawiło, że wszystkie pojedynki były emocjonujące, a zacięta walka trwała do ostatniej piłki w secie.

Ostatecznie po sześciu meczach, na szczycie tabeli z kompletem zwycięstw uplasowała się drużyna z Konopek. Tuż za zespołem Adama Zadrożnego ulokowała się drużyna z Dunaja. Miejsce na podium wywalczył jeszcze team z Rosoch, a czwarta lokata przypadła drużynie braci Karwackich z Wyszyn. Medale i dyplomy dla drużyn uczestniczących w turnieju wręczył wójt Jacek Świderski.

Jak zawsze podczas takich turniejów można liczyć na pomoc Przemka Piaseckiego, który sędziował w niedzielnych zawodach, a Adam Zadrożny i Radosław Skowroński wsparli turniej od strony organizacyjnej.

red.

źródło i foto: gmina Stupsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz