Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Rekiny Futbolu 2017 rozpoczęły sportowe zmagania


W piątkowy wieczór 3 marca w sali Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie uroczyście zainaugurowane zostały VII Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w halowej piłce nożnej „Rekiny Futbolu”.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

To coroczny turniej organizowany przez Chorągiew Mazowiecką ZHP i Hufiec ZHP Mława. Harcerze zmagania sportowe toczyć będą na parkietach Mławskiej Hali Sportowej, hali przy Gimnazjum nr 1 oraz hali Zespołu Szkół Nr 1. Już w piątkowy wieczór przedsmakiem sportowych emocji będą towarzyszące turniejowi głównemu imprezy dodatkowe jak turbokozak, stołowe piłkarzyki, komputerowa FIFA 16 czy Street Soccer.

Podczas inauguracji rozlosowano drużyny do grup w poszczególnych kategoriach. Ceremonia losowania przeplatana była występami i konkursami. Na dokonujących losowania przedstawicieli instytucji współorganizujących turniej czekały różne sportowe zadania, a przed publicznością wystąpili: zespół Wesołysad, członkowie grupy R-Style w pokazie  freestyle football, cheerleaderki oraz Marta i Paweł Stawińscy.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500