Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Rekiny Futbolu 2017 rozpoczęły sportowe zmagania


W piątkowy wieczór 3 marca w sali Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie uroczyście zainaugurowane zostały VII Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w halowej piłce nożnej „Rekiny Futbolu”.

To coroczny turniej organizowany przez Chorągiew Mazowiecką ZHP i Hufiec ZHP Mława. Harcerze zmagania sportowe toczyć będą na parkietach Mławskiej Hali Sportowej, hali przy Gimnazjum nr 1 oraz hali Zespołu Szkół Nr 1. Już w piątkowy wieczór przedsmakiem sportowych emocji będą towarzyszące turniejowi głównemu imprezy dodatkowe jak turbokozak, stołowe piłkarzyki, komputerowa FIFA 16 czy Street Soccer.

Podczas inauguracji rozlosowano drużyny do grup w poszczególnych kategoriach. Ceremonia losowania przeplatana była występami i konkursami. Na dokonujących losowania przedstawicieli instytucji współorganizujących turniej czekały różne sportowe zadania, a przed publicznością wystąpili: zespół Wesołysad, członkowie grupy R-Style w pokazie  freestyle football, cheerleaderki oraz Marta i Paweł Stawińscy.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz