Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Prusocin. Dachował fiat albea, aktualizacja


Wczoraj wieczorem w miejscowości Prusocin doszło do wypadku, w którym poszkodowane zostały dwie osoby jadące Fiatem Albea. Auto dachowało, a obaj mężczyźni trafili do mławskiego szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Prusocin wpłynęło 2 marca o godzinie 19:51. Do działań ratowniczych zadysponowany został jeden zastęp JRG Mlawa i zastęp OSP Strzegowo. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Pomocy medycznej poszkodowanym udzieliły zespoły ratownictwa medycznego obecna na miejscu zdarzenia. Dwie osoby przetransportowane zostały do szpitala – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 03.03.2017

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym rannych zostało dwóch młodych mężczyzn. Do zdarzenia doszło  2 marca tuż przed godz. 20:00 w Prusocinie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Fiat Albea, 22- letni mieszkaniec pow. mławskiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze drogi i uderzył w skarpę po wyciętym drzewie. Samochód dachował. Kierowca fiata oraz jadący z nim 19- letni  pasażer, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Kierowca był trzeźwy. Mławska policja ustala przebieg i przyczyny zdarzenia.

źródło: asp. Anna Pawłowska

red.

fot. własne, OSP Strzegowo

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz