Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Całkowicie spłonął drewniany dom na Okólnej, dach drugiego jest nadpalony. Aktualizacja


KSP Mława nabór

– Na ulicy Okólnej doszło do pożaru dwóch budynków mieszkalnych. Pierwszy zapalił się budynek drewniany, potem pożar rozprzestrzenił się i zajął dach sąsiedniego, murowanego, piętrowego budynku.

Z drugiego budynku ewakuowana została jedna osoba, zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala. W działaniach gaśniczych brało udział pięć zastępów JRG Mława oraz zastępy OSP z Turzy Małej i Szydłowa. Działania straży polegały na podaniu prądów wody w natarciu i obronie. W tej chwili trwają prace rozbiórkowe i dogaszanie budynku drewnianego. Na miejscu obecne było pogotowie energetyczne oraz policja – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Aktualizacja 06.03.2017

Mławska policja ustala przyczyny pożaru, który wybuchł 3 marca przed godz. 15:00  na ul. Okólnej w Mławie. Paliły się dwa, sąsiadujące ze sobą  budynki mieszkalne. Do szpitala trafił 72- letni mężczyzna.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, ogień wybuchł najpierw w drewnianym budynku. Przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Następnie ogień przeniósł się na poszycie dachowe sąsiedniego budynku. Mieszkający tam  72- letni mężczyzna trafił do szpitala. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 74 – letni właściciel drewnianego domu, nie odniósł obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

red.

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

8 - liczba komentarzy w artykule "Całkowicie spłonął drewniany dom na Okólnej, dach drugiego jest nadpalony. Aktualizacja"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Świadek
Gość

Dlaczego straż pożarna przyjechała bez wody ????? Najpierw musieli podjechać pod hydrant maskara

Kajoj
Gość

Widocznie strażaki wypili to wodę 🙂 jak nie masz wiedzy na jakiś temat to nie pisz :-),!!!!

max
Gość

Jeden zastęp zawsze podjeżdża pod hydrant kolego żeby zasilić pierwszy zastęp, nie siej tu paniki

Hxh
Gość

Czy czarny piesek który mieszkał w drewnianym domku przeżył? 🙁

sąsiadka
Gość

przeżył tylko biedny został sam

Świadek
Gość

Nie został sam.

pankracy
Gość

Przejeżdzałem z 2 godziny temu obok tego domu.. To się facet ucieszy :/

adam
Gość

Szybki portal, brawo.

wpDiscuz