Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Szumsk. Jedno wezwanie, dwa wypadki


Dziś około godziny 10 – tej na drodze niedaleko Szumska na drodze na Rzęgnowo mężczyzna kierujący fiatem Uno uderzył w tył przyczepy stojącego na poboczu samochodu ciężarowego załadowanego drewnem. Chwilę później niedaleko tego zdarzenia kobieta kierująca samochodem osobowym Volvo straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Zarówno kierowca Uno jak i kobieta kierująca Volvo trafili do szpitala.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Działania ratownicze w Szumsku prowadziły dwa zastępy JRG Mława i zastępy OSP z Rzęgnowa i Dzierzgowa. Zgłoszenie o pierwszym zdarzeniu wpłynęło o godzinie 10:03, a drugie zauważyli strażacy już obecni na miejscu zdarzenia, którzy natychmiast podjęli działania. Pomocy medycznej poszkodowanym udzieliły zespoły ratownictwa medycznego. Policja obecna na miejscu ustala okoliczności obu zdarzeń – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red

.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500