Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Szumsk. Jedno wezwanie, dwa wypadki


Dziś około godziny 10 – tej na drodze niedaleko Szumska na drodze na Rzęgnowo mężczyzna kierujący fiatem Uno uderzył w tył przyczepy stojącego na poboczu samochodu ciężarowego załadowanego drewnem. Chwilę później niedaleko tego zdarzenia kobieta kierująca samochodem osobowym Volvo straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Zarówno kierowca Uno jak i kobieta kierująca Volvo trafili do szpitala.

KSP Mława nabór

– Działania ratownicze w Szumsku prowadziły dwa zastępy JRG Mława i zastępy OSP z Rzęgnowa i Dzierzgowa. Zgłoszenie o pierwszym zdarzeniu wpłynęło o godzinie 10:03, a drugie zauważyli strażacy już obecni na miejscu zdarzenia, którzy natychmiast podjęli działania. Pomocy medycznej poszkodowanym udzieliły zespoły ratownictwa medycznego. Policja obecna na miejscu ustala okoliczności obu zdarzeń – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red

.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz