Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nie ma chętnych do objęcia stanowiska dyrektora wydziału edukacji i zdrowia


24 lutego minął termin składania dokumentów aplikacyjnych przez potencjalnych kandydatów do objęcia stanowiska dyrektora wydziału Edukacji i Zdrowia w mławskim starostwie. W określonym w ogłoszeniu terminie nie zgłosiła się nawet jedna osoba chętna.

Słoneczne ogrody Mława

W ogłoszeniu o naborze starostwo wymagało od kandydatów wylegitymowania się wykształceniem wyższym, co najmniej trzyletnim stażem pracy na stanowisku kierowniczym lub wykonywaniem przez co najmniej trzy lata działalności gospodarczej w zakresie oświaty oraz posiadania skończonego kursu lub studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą.

Kandydat powinien być nie karany i cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Dodatkowo powinien znać przepisy prawne niezbędne do wykonywania zadań przypisanych do stanowiska.

– Do piątku 24 lutego nikt dokumentów nie złożył. Planujemy wkrótce dokonać ponownego naboru – informuje starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski.

Na tym etapie jeszcze nie wiadomo, czy zmienią się jakieś kryteria, które spełniać muszą kandydaci. Do 31 marca wydziałem Edukacji i Zdrowia kieruje nadal dyrektor Jan Marek Wtulich.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
JFK

He he bo to fucha na rok

MAX

Dlaczego?

hahahhahah

konkurs konkursem a i tak zostaje ktoś z nadania

Michał

Dlaczego tylko na rok ?