Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nie ma chętnych do objęcia stanowiska dyrektora wydziału edukacji i zdrowia


24 lutego minął termin składania dokumentów aplikacyjnych przez potencjalnych kandydatów do objęcia stanowiska dyrektora wydziału Edukacji i Zdrowia w mławskim starostwie. W określonym w ogłoszeniu terminie nie zgłosiła się nawet jedna osoba chętna.

KSP Mława nabór

W ogłoszeniu o naborze starostwo wymagało od kandydatów wylegitymowania się wykształceniem wyższym, co najmniej trzyletnim stażem pracy na stanowisku kierowniczym lub wykonywaniem przez co najmniej trzy lata działalności gospodarczej w zakresie oświaty oraz posiadania skończonego kursu lub studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą.

Kandydat powinien być nie karany i cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Dodatkowo powinien znać przepisy prawne niezbędne do wykonywania zadań przypisanych do stanowiska.

– Do piątku 24 lutego nikt dokumentów nie złożył. Planujemy wkrótce dokonać ponownego naboru – informuje starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski.

Na tym etapie jeszcze nie wiadomo, czy zmienią się jakieś kryteria, które spełniać muszą kandydaci. Do 31 marca wydziałem Edukacji i Zdrowia kieruje nadal dyrektor Jan Marek Wtulich.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Nie ma chętnych do objęcia stanowiska dyrektora wydziału edukacji i zdrowia"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
JFK
Gość

He he bo to fucha na rok

MAX
Gość

Dlaczego?

hahahhahah
Gość

konkurs konkursem a i tak zostaje ktoś z nadania

Michał
Gość

Dlaczego tylko na rok ?

wpDiscuz