Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
złóż życzenia na portalu codziennikmlawski.pl
Logo

Joker polubił podium. Tym razem drugie miejsce


W ostatnią niedzielę lutego rozegrano turniej halowej piłki nożnej drużyn amatorskich o puchar burmistrza Przasnysza. Organizatorzy nie chcieli ograniczyć się tylko do miejscowych zespołów. Zaproszenie otrzymał mistrz mławskiej Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Krzysztof Stępka, Jarosław Krystkiewicz, Sławomir Grablewski, Jarosław Rykowski, Karol Roniewicz, Dawid Barciński, Ryszard Wodowski, Marek Kacprzak i Zbigniew Krystkiewicz.

Turniej zgromadził na starcie dwanaście drużyn. W eliminacjach mławianie podobnie jak i reszta uczestników rozegrali po trzy pojedynki. Na  ingracjację ograli 2:1 Fortunę, a potem spisali się jeszcze lepiej. Zarówno w  rywalizacji ze Stryjami, jak i Kasztanami Przasnysz nie stracili gola, sami strzelając odpowiednio trzy i cztery. Bramki w fazie grupowej zdobyli Zbigniew Krystkiewicz (2), Dawid Barciński (2), Jarosław Krystkiewicz (2), Marek Kacprzak, Sławomir Grablewski i Krzysztof Stępka.

Z pierwszego miejsca przebili się do ćwierćfinału. W nim okazali się lepsi od silnego zespołu Albatrosów. Triumfowali 2:0, a przesądziły o tym trafienia Barcińskiego i Zbigniewa Krystkiewicza.

Półfinał z jednym z faworytów turnieju Czarkami przyniósł niezwykłe emocje. Rywalizacja okazała się tak zacięta, że zwycięzca został wyłoniony dopiero w konkursie rzutów karnych. W regulaminowym czasie padł remis 1:1 (bramka Barcińskiego).

Lepsi w „jedenastkach” okazali się nasi futboliści. Wygrali 5:4, przebijając się do decydującego pojedynku.

W nim zabrakło już trochę siły, a przede wszystkim szczęścia. Konkurenci z Borkowa skupili się od pierwszej minuty głównie na defensywie. Atakowali wyjątkowo sporadycznie, niestety jeden z kontrataków zakończył się powodzeniem. Niewielkiej straty nie udało się już odrobić.

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz