Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Wieczfnianka wróciła do gry. Remis w derbach


Sytuacja w Wieczfni Kościelnej powoli się normuje. Po odejściu Pawła Taranowskiego i kilku zawodników zanosiło się na to, że Wieczfnianka może nie przystąpić do rundy wiosennej ligi okręgowej. Jednak wydaje się, że nowy szkoleniowiec Rafał Markiewicz opanował sytuację.

Zespół rozpoczął przygotowania od udziału w turnieju halowym o puchar wójta gminy Szydłowo. W niezwykle młodym składzie finiszował na piątej pozycji. Odniósł w turnieju jedno zwycięstwo, pokonując 1:0 Orlęta Baboszewo.

Potem przyszedł czas na mecz kontrolny. W rywalizacji z Konopianką padł remis 1:1. Bramki w tej konfrontacji strzelali Mateusz Pietruś (Konopki) i Marcin Dziubiński (Wieczfnianka).

Dla ekipy z Konopek to już trzeci sparing. Wcześniej polegli 0:5 z Tęczą Ojrzeń, po czym w takim samym wymiarze na sztucznym boisku pokonali GKS Strzegowo. Bramki dla podopiecznych Mariusza Mikłowskiego zdobyli w tym meczu: zawodnik testowany Adrian Kocięcki, Maciej Grabowski, Jakub Smuga i Adam Łapuć.

Aktywni są także strzegowianie, z którymi pracę na początku stycznia rozpoczął wspomniany Taranowski. Po dwóch porażkach – 1:4 ze Żbikiem Nasielsk (gol Miłosza Bessera) i 0:5 z Konopianką – w kolejnym spotkaniu z Koroną Karolinowo padł remis 2:2. Bramki dla GKS-u strzelili Kamil Kruszewski i Patryk Wierzbicki.

Ze snu zimowego wybudził się występujący na co dzień w A-klasie Żak Szreńsk. Podopieczni Marka Dobrowolskiego wybiegali na boisko już dwukrotnie. Na początek przygotowań pokonali 4:2 GKS Kozłowo. Celnymi strzałami popisali się Michał Dwużnik, Mateusz Barański, Piotr Kołakowski i Radosław Pisarkiewicz. Natomiast w batalii z Iskrą Narzym zwycięzca nie został wyłoniony. Padł wynik 2:2, dla szreńszczan trafili Barański i Kołakowski.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz