Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Tłusty czwartek z Pogodnym Uśmiechem


Koniec karnawału to tradycyjny czas zabaw karnawałowych. Klub seniora Pogodny Uśmiech wielokrotnie pokazywał, że bawić się potrafi wspaniale. Tak było i w ten tłusty czwartek 23 lutego, kiedy to seniorzy spotkali się na wspólnej zabawie.Tym razem zaprosili na swoje spotkanie integracyjne seniorów z sąsiedniego Iłowa. Jak to zawsze jest w Pogodnym Uśmiechu było sympatycznie i wesoło, a szampański nastrój nie opuszczał uczestników zabawy nawet na chwilę.

fot. archiwum prywatne

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.