Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Szreńsk Cup zadebiutował. Puchar pojechał do Suwałk


Reprezentanci Wigier Suwałki zdominowali przebieg rywalizacji w premierowej edycji turnieju Szreńsk Cup. Zespół z Podlasia oznaczony cyfrą drwa sięgnął po główne trofeum, natomiast pierwsza ekipa uplasowała się trzecim miejscu.

Na zaproszenie Jana Kanowskiego, dyrektora Hali Sportowej odpowiedziało siedem klubów. Najdalszą podróż mieli do pokonania reprezentanci wspominanych Wigier. Na dodatek trener przywiózł taką dużą liczbę zawodników, że musiał podzielić swoich podopiecznych na dwie ekipy. To samo stało się udziałem reprezentantów UKS Neosystem Gol Brodnica.

Rywalizację rozpoczął pojedynek Mławianki z Wkrą Żuromin. Zwycięsko z konfrontacji wyszli piłkarze z Mławy prowadzeni przez Huberta Lemanka. Triumfowali aż 4:0, co wydawało się  kapitalnym początkiem rywalizacji. Niestety w kolejnych odsłonach już tak dobrze nie było. Sześć kolejnych porażek sprawiło, że mławianie zakończyli turniej na siódmej pozycji.

Z późniejszymi triumfatorami polegli aż 1:7.  Wigry II dominowały od początku – kompletu punktów nie zdobyli tylko w jednym spotkaniu. Derbowy bój z Wigrami I zakończył się remisem 2:2. Tuż za nimi finiszowali brodniczanie z pierwszego zespołu UKS-u Gol. W ogólnym rozrachunku stracili do mistrza punkt. Ogromny wpływ na to miał bezpośredni pojedynek obu ekip. Młodzi gracze z Podlasia wygrali 3:0. Królem strzelców imprezy został Maciej Ryszawa. Napastnik z Brodnicy strzelił osiem goli. Nagrodę dla najlepszego bramkarza odebrał Alex Mierzejewski z Ostrołęki. Natomiast graczem numer jeden zmagań uznano  Jakuba Supruna z Wigier II Suwałki.

1.  Wigry II Suwałki 19pkt
2. NEOSYSTEM GOL I Brodnica 18 pkt
3. Wigry I Suwałki 13 pkt
4. Kikolanka Kikół 12 pkt
5.APN Ostrołęka 9 pkt
6. NEOSYSTEM GOL II Brodnica 9 pkt
7. MKS Mławianka Mława 3 pkt
8. Wkra Żuromin 0 pkt

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz