Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Mława. Ciężarówką w motorowerzystę


Dziś około godziny 12:30 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kościelnej 45 – letni mieszkaniec Ciechanowa kierujący samochodem ciężarowym marki Daf, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w motorowerzystę. Motorowerem kierował 40- letni mieszkaniec pow. działdowskiego.

– Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Nie odniósł poważniejszych obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem informuje asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

 

Pin It
Tagi:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.