Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Starostwo szuka nowego dyrektora wydziału edukacji


Jeszcze cztery dni można ubiegać się o pracę w starostwie na stanowisku dyrektora wydziału edukacji i zdrowia. Jest ogłoszony konkurs na to stanowisko. Dotychczasowy dyrektor wydziału Jan Marek Wtulich odchodzi na emeryturę.

Do kierowania wydziałem oświaty trzeba wylegitymować się  wykształceniem wyższym, co najmniej trzyletnim stażem pracy na stanowisku kierowniczym lub przez co najmniej trzy lata wykonywać działalność gospodarczą, zgodną z wymaganiami na tym stanowisku oraz posiadać skończony kurs lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą.

Komplet dokumentów aplikacyjnych  należy składać w sekretariacie starostwa (I piętro, pok. nr 11) lub przesłać pocztą na adres : Starostwo Powiatowe w Mławie, 06 – 500 Mława, ul. Reymonta 6 w zaklejonych kopertach z dopiskiem „ Dotyczy naboru na stanowisko Dyrektora Wydziału Edukacji i Zdrowia” do 24 lutego do godz. 11.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Starostwo szuka nowego dyrektora wydziału edukacji"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jan
Gość

Konkurs i tak już jest ustawiony więc nie warto składać ofert. Szkoda czasu.

Michał
Gość

Tak , a pod kogo ?

wpDiscuz