Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Odlotowa zabawa karnawałowa


Karnawał w pełni, więc i Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Mławie postanowiło wraz ze swoimi podopiecznymi zorganizować zabawę kostiumową. Przebranie mogło być dowolne, obowiązkowy był dobry humor, którym jednak uczestnicy bez problemu dysponowali, nawet w nadmiarze.

W taneczną podróż po świecie zabrała uczestników pewna miła czarownica – wodzirej. W trakcie zabawy uczestnicy podróżowali pociągiem , parostatkiem , rowerem , autostopem i samolotem do prawdziwych i fikcyjnych krain. W każdej krainie musieli odtańczyć miejscowy taniec , czasem rozwiązać jakąś zagadkę lub wykonać zadanie. Dzielni podróżnicy zawitali do Madagaskar i króla Juliana, Afryki, na Dziki Zachód, do Azji, Europy i Krainy Lodu.

źródło: PSOUU w Mławie

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz