Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Piekiełko. Opel astra uderzył w drzewo


Dziś w około godziny 11 – tej  na leśnym odcinku ulicy Piekiełko opel astra wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kobieta kierująca autem trafiła do szpitala.

– Działania ratownicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Policja ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ