Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Mława. VW Golf staranował barierę na Dworcowej


Dziś około godziny 13 – tej z nieustalonego dotąd powodu VW Golf uderzył w metalową barierę przy budynku wielorodzinnym na ulicy Dworcowej. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 13:03. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława.  Na miejscu okazało się, że osoba kierująca pojazdem nie została zakleszczona. Pomocy medycznej udzielił poszkodowanej osobie zespół ratownictwa medycznego, a także przetransportował ją do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ