Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Miasto. Wystawa fotograficzna Roberta Bartosewicza


Od wczorajszego dnia, w Galerii „Foyer” Miejskiego Domu Kultury oglądać można najnowszą wystawę fotografii autorstwa Roberta Bartosewicza zatytułowaną „Miasto”.

Ta wystawa to cykl ponad dwudziestu utrwalonych w kadrze migawek ze znanych i mniej znanych miejsc w Warszawie, Modlinie czy w stolicy Malty. To zdjęcia ciekawe, bądź nietypowe, wykonane o różnych porach dnia i nocy. Dużą grupę stanowią nocne zdjęcia Warszawy oraz ciepłe, pełne śródziemnomorskiego słońca pejzaże Valetty i okolic. Warto tę wystawę obejrzeć, zapraszamy!

RK

Robert Bartosewicz jest rodowitym mławianinem. Tu ukończył I Liceum Ogólnokształcące. Potem studiował teologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego ukończył w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.
Od 2006 do 2012 r. pracował w „Głosie Mławy”. Od 2013 r. jest dziennikarzem „Nowego Kuriera Mławskiego”. Współpracuje z „Gościem Niedzielnym”. To właśnie w mediach po raz pierwszy zetknął się z fotografią, gdzie uprawia przede wszystkim gatunek reporterski. Podczas pracy fotografowanie przerodziło się w pasję. Swoje hobby realizuje od kilku lat. Robert na swoich zdjęciach uwieczniał już krajobrazy, pejzaże, architekturę i oczywiście ludzi. Od niedawna zajmuje się też fotografią ślubną.Poza Związkiem Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, należy również do Mławskiego Klubu Fotograficznego i Lidzbarskiego Klubu Fotograficznego. Poza fotografią interesuje się jeszcze m.in. psychologią i szeroko rozumianym życiem społecznym i politycznym. Na swoim koncie ma fotograficzne wystawy zarówno indywidualne, jak i zbiorowe.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

10 komentarzy

 1. Mieszkaniec10 24/02/2017 o 18:01

  Krytyku, a dlaczego uważasz, że ZTZZ skupia się tylko na jednej osobie? Przecież sekcja fotograficzna ZTZZ to nie tylko pan Robert. Ostatnio np. swoją wystawę miała pani Danuta Gastołek, a wcześniej pan Darek Tadrzyński. Poza tym były wystawy zbiorowe.

 2. Artur 21/02/2017 o 08:07

  Co zdjęcie to perełka. Gratuluję!

  • krytyk – dla innych hejter :) 20/02/2017 o 21:24

   A jednak się myliłem … nie mniej jednak gratuluję wystawy i tego, że są chęci rozwijania. Nie skupiajcie się na jednej osobie bo będziecie stali w miejscu. Nie sztuką jest zrobić zdjęcie takie samo jak 1000 innych ale takie które wyróżnia się na tle innych.

 3. Mieszkaniec10 19/02/2017 o 21:55

  Zresztą najważniejsze jest to, że ludzie realizują swoją pasję, że lubią fotografować, że im się chce, że mają pomysły. I faktycznie – jak już ktoś tu napisał, wernisaż to spotkanie z autorem, okazja do spotkania właśnie. I kto chciał na takie spotkanie przyszedł.

 4. Mieszkaniec10 19/02/2017 o 21:35

  Nie wiem czy to klub czy nie klub, ale zdjęcia pana Roberta widziałem i są naprawdę dobre. Widać, że ma facet i wiedzę fotograficzną i tzw. „dobre oko”

  • krytyk – dla innych hejter :) 20/02/2017 o 16:27

   Ja widziałem zdjęcia tych całych twórców na wystawie i na tamtej wystawie nie było ani jednego „dobrego” , w zasadzie to żałowałem że zmarnowałem swój prywatny czas żeby przyjść. Cała grupka za wiele nie ma o tym pojęcia a się strasznie afiszują. Zdjęcia Pana Roberta nie widziałem ale z ciekawości bym zobaczył bo z tego reportażu dostrzegam , że odbiegają od reszty. Poproszę link do portfolio.

 5. z bliska 19/02/2017 o 14:11

  W ogóle oglądając od dłuższego czasu wszelkie wystawy w naszym miescie można odnieść wrażenie, i zadać pytanie organizatorom dla kogo te wystawy są organizowane, bo według mnie jest to KLUB WZAJEMNEJ ADORACJI.—-dobre i to ale czy tak powinno być oto jest pytanie??????

  • to tu to tam 19/02/2017 o 14:40

   Zacznijmy od tego, że sam wernisaż to przede wszystkim okazja do spotkania, nie tyle co ze sztuką, lecz przede wszystkim z twórcą we własnej osobie, a dla twórcy to między innymi także okazja do spotkania ze znajomymi. Na wystawę, obcować ze sztuką, chodzi się raczej po wernisażu, żeby móc w spokoju kontemplować to i owo. Są tacy, co w ogóle omijają wernisaże szerokim łukiem, co nie znaczy, że nie chodzą na wystawy. W dużych miastach spotyka się na wystawach i wernisażach przeróżnej maści zwykle te same twarze, a co dopiero w Mławie :)? Pozdrawiam MŁAWSKI KLUB WZAJEMNEJ ADORACJI 😉

 6. M. 18/02/2017 o 14:48

  Gratulacje Robercie! Pozdrawiam 🙂

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.