Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Stupsk. Feryjne atrakcje czekają w bibliotece


Od poniedziałku trwają ferie zimowe. Dla tych dzieci, które spędzają je w miejscu zamieszkania Gminna Bibliotek Publiczna w Stupsku przygotowała różne atrakcje.

Już pierwszy dzień ferii można zaliczyć do bardzo udanych. Dzieciaki z ogromnym zaangażowaniem robiły maseczki i czapeczki karnawałowe, które wykorzystają podczas naszego balu. Nie zabrakło też wspólnych zabaw i konkursów. Na zakończenie dzieciaki obejrzały spektakl teatralny w wykonaniu teatru „Maska” z Krakowa. Spektakl pod nazwą „Wyobraźnia jest ukryta w bibliotekach” wszystkim bardzo się podobał. W sposób bardzo dostępny i humorystyczny maluchy dowiedziały się, czym grozi nie czytanie książek.

źródło i fot.: GBP w Stupsku

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz