Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
ŻAK lider szkoł policealnych w Polsce
kupimy twoje auto
Logo

Samobójstwo ucznia w Bieżuniu, jego nauczycielka ma postawione zarzuty


Mławska prokuratura postawiła nauczycielce z gimnazjum w Bieżuniu zarzuty dotyczące psychicznego i fizycznego znęcania się nad uczniem, który w maju 2015 roku popełnił samobójstwo. Grozi jej kara od 2 do 12 lat więzienia. Podejrzana odmówiła składania wyjaśnień i nie przyznała się do winy.

– 26 stycznia 2017 r. wydano postanowienie o przedstawieniu nauczycielce zarzutu dotyczącego psychicznego i fizycznego znęcania się nad małoletnim uczniem Dominikiem, w wyniku czego pokrzywdzony targnął się na własne życie. Kobieta nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Trwa dalsze postępowanie, czekamy na uzupełniającą opinię psychologiczną – podaje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

Odrębnym wątkiem w sprawie jest kwestia zachowań sześciu uczniów szkoły, do której uczęszczał Dominik. Tu przed Sądem Rejonowym w Mławie Wydział Rodzinny i Nieletnich toczy się postępowanie w celu ustalenia czy nieletni są zdemoralizowani. Postępowanie prowadzone jest z wyłączeniem jawności.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Samobójstwo ucznia w Bieżuniu, jego nauczycielka ma postawione zarzuty"

avatar
888
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ob. serwator
Gość

Bardzo Was proszę śledźcie tą sprawę i podawajcie więcej szczegółów, bo w powiecie żuromiński, czyli tym którego to dotyczy nic się o tej sprawie nie mówi. Nawet KŻ zapomniał o tym napisać

Zenek
Gość

Nie każdy nauczyciel jest pedagogiem.Mści się negatywna selekcja do zawodu nauczycielskiego.Współczuję serdecznie rodzinie dziecka.

kot
Gość

trudna sprawa, nie wiem jak było, nie chcę tu nikogo osądzać, wiadomo mi tylko, że chłopiec popełnił samobójstwo.
co takiego strasznego się działo w jego duszy, że ten młody człowiek , właściwie jeszcze dziecko, zdecydował się na tak dramatyczny krok, dlaczego nikt mu nie pomógł ?? czy nikt nie widział, że coś się złego dzieje ? ?? straszna tragedia dla rodziny chłopca.

do kota
Gość

Wszystkiego najlepszego Kocie z okazji Dnia Kota 😉

kot
Gość

a dziękuję za miły akcent pod tak tragiczną sprawą. obyśmy sobie byli życzliwsi i bardziej otwarci na potrzeby drugiego

wpDiscuz