Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Samobójstwo ucznia w Bieżuniu, jego nauczycielka ma postawione zarzuty


Mławska prokuratura postawiła nauczycielce z gimnazjum w Bieżuniu zarzuty dotyczące psychicznego i fizycznego znęcania się nad uczniem, który w maju 2015 roku popełnił samobójstwo. Grozi jej kara od 2 do 12 lat więzienia. Podejrzana odmówiła składania wyjaśnień i nie przyznała się do winy.

– 26 stycznia 2017 r. wydano postanowienie o przedstawieniu nauczycielce zarzutu dotyczącego psychicznego i fizycznego znęcania się nad małoletnim uczniem Dominikiem, w wyniku czego pokrzywdzony targnął się na własne życie. Kobieta nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Trwa dalsze postępowanie, czekamy na uzupełniającą opinię psychologiczną – podaje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

Odrębnym wątkiem w sprawie jest kwestia zachowań sześciu uczniów szkoły, do której uczęszczał Dominik. Tu przed Sądem Rejonowym w Mławie Wydział Rodzinny i Nieletnich toczy się postępowanie w celu ustalenia czy nieletni są zdemoralizowani. Postępowanie prowadzone jest z wyłączeniem jawności.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

4 komentarze

 1. Zenek 17/02/2017 o 15:12

  Nie każdy nauczyciel jest pedagogiem.Mści się negatywna selekcja do zawodu nauczycielskiego.Współczuję serdecznie rodzinie dziecka.

 2. kot 17/02/2017 o 12:46

  trudna sprawa, nie wiem jak było, nie chcę tu nikogo osądzać, wiadomo mi tylko, że chłopiec popełnił samobójstwo.
  co takiego strasznego się działo w jego duszy, że ten młody człowiek , właściwie jeszcze dziecko, zdecydował się na tak dramatyczny krok, dlaczego nikt mu nie pomógł ?? czy nikt nie widział, że coś się złego dzieje ? ?? straszna tragedia dla rodziny chłopca.

  • do kota 17/02/2017 o 17:35

   Wszystkiego najlepszego Kocie z okazji Dnia Kota 😉

   • kot 17/02/2017 o 19:14

    a dziękuję za miły akcent pod tak tragiczną sprawą. obyśmy sobie byli życzliwsi i bardziej otwarci na potrzeby drugiego

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.