Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Samobójstwo ucznia w Bieżuniu, jego nauczycielka ma postawione zarzuty


Mławska prokuratura postawiła nauczycielce z gimnazjum w Bieżuniu zarzuty dotyczące psychicznego i fizycznego znęcania się nad uczniem, który w maju 2015 roku popełnił samobójstwo. Grozi jej kara od 2 do 12 lat więzienia. Podejrzana odmówiła składania wyjaśnień i nie przyznała się do winy.

– 26 stycznia 2017 r. wydano postanowienie o przedstawieniu nauczycielce zarzutu dotyczącego psychicznego i fizycznego znęcania się nad małoletnim uczniem Dominikiem, w wyniku czego pokrzywdzony targnął się na własne życie. Kobieta nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Trwa dalsze postępowanie, czekamy na uzupełniającą opinię psychologiczną – podaje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

Odrębnym wątkiem w sprawie jest kwestia zachowań sześciu uczniów szkoły, do której uczęszczał Dominik. Tu przed Sądem Rejonowym w Mławie Wydział Rodzinny i Nieletnich toczy się postępowanie w celu ustalenia czy nieletni są zdemoralizowani. Postępowanie prowadzone jest z wyłączeniem jawności.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

9 - liczba komentarzy w artykule "Samobójstwo ucznia w Bieżuniu, jego nauczycielka ma postawione zarzuty"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Magda
Gość

Ta nauczycielka jest winna nie powinna juz nigdy zyc spokojnie…gdybym ją spotkała to…

Elżbieta
Gość

Ja również czekam na dalsze informacje w tej sprawie….Mam nadzieję, że prawda zwycięży a nie status społeczny, stanowiska…Dominikowi to się należy

Katarzyna
Gość

Proszę was, informujcie o dalszych losach tej sprawy. Ta historia jest niezwykle wstrząsająca. Ta nienawiść…Skąd wzięła się w tych dzieciach i nauczycielce. Bardzo współczuję mamie Dominika ;(

ob. serwator
Gość

podejrzewam p. Kasiu, że już nic nie dowiemy się w tej sprawie. W lokalnych gazetach (papierowych i internetowych) nawet nikt nie wspomniał o tym.

ob. serwator
Gość

Bardzo Was proszę śledźcie tą sprawę i podawajcie więcej szczegółów, bo w powiecie żuromiński, czyli tym którego to dotyczy nic się o tej sprawie nie mówi. Nawet KŻ zapomniał o tym napisać

Zenek
Gość

Nie każdy nauczyciel jest pedagogiem.Mści się negatywna selekcja do zawodu nauczycielskiego.Współczuję serdecznie rodzinie dziecka.

wpDiscuz