Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Korona najlepsza na hali. Także na swojej


Piłkarze Korony Szydłowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej od udziału w dwóch turniejach halowych. W obu podopieczni Włodzimierza Gorczycy okazali się najlepsi. Zarówno w Baboszewie jak i na własnej hali okazali się najlepsi.

szkolenia mława koparki oskar inkubator

Zmagania w powiecie płońskim przyciągnęły na start osiem zespołów. Szydłowianie okazali się lepsi od wszystkich, w finale rozgromili Huragana Bodzanów aż 6:2. Najlepszym strzelcem imprezy był Kamil Bartkowski. Na czwartej pozycji uplasował się innych nasz zespół, Wkra Radzanów. W półfinale przegrał w rzutach karnych z Bodzanowem, natomiast w pojedynku o wejście na podium musiał uznać wyższość Stoczniowca Płock.

Dublet szydłowianie ustrzelili na swoim terenie. W decydującym pojedynku okazali się lepsi od Wkry Radzanów. Na trzecim miejscu uplasowała się Tamka Dzierzgowo. Zespół prowadzony przez Jacka Szypulskiego wygrał z reprezentantami Wydziału Sędziowskiego Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Turniej w Szydłowie, podobnie jak ten rozegrany w Baboszewie, przyciągnął na start osiem zespołów. Przeważały ekipy z naszego powiatu. Wśród uczestników była m.in. Wieczfnianka – ponowny debiut w roli jej szkoleniowca zaliczył Rafał Markiewicz.

Najlepszym piłkarzem imprezy organizatorzy wybrali Daniela Ziółkowskiego z Radzanowa. Statuetka dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce Jakuba Bartkowskiego z Korony II. Natomiast koronę króla strzelców mógł założyć Kamil Głowacki. Napastnik Korony I strzelił w turnieju aż jedenaście goli.

Wyniki

Turniej w Szydłowie

Grupa A: Wieczfnianka – Tamka 0:3, Korona – Orlęta 3:1, Wieczfnianka – Korona 1:4, Tamka – Orlęta 2:1, Korona – Tamka 3:1, Orlęta – Wieczfnianka 0:1

Grupa B: WS C-O OZPN – Wkra 0:0, Korona II – Rembud 1:0, WS C-O OZPN – Korona II 2:0, Wkra – Rembud 4:2, Wkra – Korona II 4:0, Rembud – WS C-O OZPN 2:2

Półfinały: Korona I – WS C-O OZPN 2:1, Wkra  – Tamka  3:1

Mecz o VII miejsce: Orlęta Baboszewo – Rembud Grudusk 3:1

Mecz o V miejsce: Wieczfnianka Wieczfnia K. – Korona II Szydłowo 0:2

Mecz o III miejsce: WS C-O OZPN – Tamka Dzierzgowo 1:2

Finał: Korona I Szydłowo – Wkra Radzanów 4:1

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz