Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie ciężarówek w Modle


Do niegroźnej na szczęście kolizji drogowej doszło 15 lutego około godziny 23:10 na drodze krajowej nr 7 w Modle. 22 – letni mężczyzna, kierowca ciężarówki marki Mercedes Benz, na prostym odcinku drogi,  nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na jadący przed nim samochód ciężarowy marki Man. Manem kierował 60-letni mężczyzna.

– Całe zdarzenie zakończyło się mandatem dla kierowcy z ciężarowego mercedesa. Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi –podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.