Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Miączyn na szóstkę, mistrz poza podium


W poprzedniej edycji AGG Ligi Szreńsk reprezentanci Przychodu sięgnęli po tytuł najlepszej drużyny. Minęło kilkanaście miesięcy i ich mistrzowska forma gdzieś się bezpowrotnie ulotniła. Po przegranej z Boys Team stało się jasne, że obrońców tytułu nie będzie nawet na podium.

szkolenia mława koparki oskar inkubator

Gdyby ograli szreńszczan, mogliby do trzeciej w klasyfikacji generalnej Czarnej Elki zbliżyć się na odległość dwóch punktów. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Konkurenci rozegrali bardzo dobre zawody, kontrolując przebieg rywalizacji niemalże przez cały czas. Ostatecznie triumfowali 3:2 – na listę strzelców wpisali się Witold Bagiński, Artur Andrzejewski i Dawid Biranowski. Konkurenci odpowiedzieli za sprawą uderzeń Kamila Piskorskiego i Mateusza Andrzejewskiego.

Na pozycji lidera umocnili się zawodnicy Miączyna. W rywalizacji z Technokablem odnieśli najwyższe zwycięstwo w sezonie. Strzelili aż sześć goli. Królem polowania okazał się Szymon Racki. Zdobył cztery bramki, po razie do siatki trafili Ariel Dobosz i Paweł Sałyga.  Honor pokonanych uratował Krzysztof Milewski.

Z walki o mistrzostwo nie zrezygnował Szreńsk Team. W derbowej  rywalizacji z Torpedą sięgnęli po komplet punktów. Zdobyli trzy bramki za sprawą celnych strzałów Mateusza Barańskiego (2) i Daniela Ogrodowczyka. Konkurenci odpowiedzieli raz – Jakub Dobrzyński pokonał bramkarza przeciwników.

W klasyfikacji snajperów prowadzi Racki. Napastnik Miączyna ma na koncie już jedenaście trafień. Siedem zdobył jego kolega z drużyny Dobosz, po sześć mają Marek Prątnicki z Technokabla i Michał Dwużnik z Przychoda.

VIII kolejka: Boys Team – Przychód 3:2, Miączyn – Technokabel 6:1, Torpeda – Szreńsk Team 1:3, Czarna Elka i Niebieska Iskra – pauza

RS

fot. Hala Sportowa w Szreńsku.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz