Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Zwycięska porażka De Luxe Team. Niepokonana Trójka


Dobiegła końca runda zasadnicza Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Do fazy play-off z numerem jeden przystąpi Trójka. Jako jedyna w całej stawce nie zaznała goryczy porażki. Lider stracił zaledwie trzy sety.

szkolenia mława koparki oskar inkubator

Jeden z nich uciekł w rywalizacji z ostatnim w tabeli Transmikiem. Wszystko odbyło się w dziwnych okolicznościach. Przodownik prowadził już 2:0 w meczu, zanosiło się na krótką rywalizację.

To wszystko sprawiło, że w szeregi Trójki wdało się rozprężenie. Efekt był taki, że zdobyli w partii zaledwie trzynaście punktów. To ich na dobre przebudziło, szybko się zrewanżowali, wygrywając w identycznym wymiarze, jak zrobili to wcześniej konkurenci.

Tuż za plecami Trójki uplasowali się siatkarze De Luxe Team. W ostatnim meczu potrzebowali zdobyć przynajmniej punkt, żeby wkroczyć do rundy pucharowej z drugiej pozycji. Cel szybko osiągnęli,  w rywalizacji z TS Relaks po stronie zysków zapisali dwa sety. W efekcie końcówkę pojedynku już odpuścili, przegrywając ostatecznie 2:0.

W ostatnim meczu obrońcy tytułu Dre-Mar świętowali trzecią wygraną w rozgrywkach. W czterech setach okazali się lepsi od przedostatniego w klasyfikacji Technokabla.

Faza play-off rozpocznie się w środę 8 marca. Trójka awansowała od razu, natomiast w ćwierćfinale zmierzą się De Luxe Team z Transmikiem, TS Relaks z Technokablem i Kurier Kozłowo z Dre-Mar Żuromin.

VII kolejka: Trójka – Transmik 3:1 (22, 20, -13, 13), TS Relaks-  De Luxe 3:2 (-20, 22, -21, 13, 10), Technokabel – Dre-Mar 1:3 (-17, -26, 26, -13), Kurier – pauza

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz