Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zwycięska porażka De Luxe Team. Niepokonana Trójka


Dobiegła końca runda zasadnicza Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Do fazy play-off z numerem jeden przystąpi Trójka. Jako jedyna w całej stawce nie zaznała goryczy porażki. Lider stracił zaledwie trzy sety.

Słoneczne ogrody Mława

Jeden z nich uciekł w rywalizacji z ostatnim w tabeli Transmikiem. Wszystko odbyło się w dziwnych okolicznościach. Przodownik prowadził już 2:0 w meczu, zanosiło się na krótką rywalizację.

To wszystko sprawiło, że w szeregi Trójki wdało się rozprężenie. Efekt był taki, że zdobyli w partii zaledwie trzynaście punktów. To ich na dobre przebudziło, szybko się zrewanżowali, wygrywając w identycznym wymiarze, jak zrobili to wcześniej konkurenci.

Tuż za plecami Trójki uplasowali się siatkarze De Luxe Team. W ostatnim meczu potrzebowali zdobyć przynajmniej punkt, żeby wkroczyć do rundy pucharowej z drugiej pozycji. Cel szybko osiągnęli,  w rywalizacji z TS Relaks po stronie zysków zapisali dwa sety. W efekcie końcówkę pojedynku już odpuścili, przegrywając ostatecznie 2:0.

W ostatnim meczu obrońcy tytułu Dre-Mar świętowali trzecią wygraną w rozgrywkach. W czterech setach okazali się lepsi od przedostatniego w klasyfikacji Technokabla.

Faza play-off rozpocznie się w środę 8 marca. Trójka awansowała od razu, natomiast w ćwierćfinale zmierzą się De Luxe Team z Transmikiem, TS Relaks z Technokablem i Kurier Kozłowo z Dre-Mar Żuromin.

VII kolejka: Trójka – Transmik 3:1 (22, 20, -13, 13), TS Relaks-  De Luxe 3:2 (-20, 22, -21, 13, 10), Technokabel – Dre-Mar 1:3 (-17, -26, 26, -13), Kurier – pauza

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500