Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Szreńsk. “Przyjaźń jest silniejsza niż narkotyk”


Muzyka, taniec, warsztaty profilaktyczne, a przede wszystkim pozytywna energia – tak w największym skrócie można opisać spotkanie grupy PaTPORT 10 lutego 2017roku w Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku.

Słoneczne ogrody Mława

W wydarzeniu profilaktyczno-rozrywkowym wzięło udział 40 uczniów oraz przybyli na tę spotkanie goście. Swoją obecnością zaszczycił młodzież Rzecznik Prasowy programu “Profilaktyka a Ty” – st. sierż. Damian Wroczyński, Dzielnicowy Gminy Szreńsk sierż. szt. Arkadiusz Rudnicki oraz lider grupy PaTPORT Wiesław Paszta.

Pedagog szkolny – opiekun grupy PaTPORT, przeprowadziła warsztaty profilaktyczne pod hasłem “Przyjaźń jest silniejsza niż narkotyk”, podczas których każdy uczeń uświadomił sobie jak oddziałowuje na innych ludzi i czy jego działania są pozytywne, czy negatywne. Uczniowie chętnie angażowali się w ćwiczenia z zakresu kształtowania umiejętności interpersonalnych (tj. budowanie prawidłowych relacji w grupie, empatia, podejmowanie decyzji, asertywność). Pedagog szkolny podkreśliła, że “Jeśli chcesz być przyjacielem bądź wart przyjaźni”.

W dalszej części nie mogło zabraknąć “belgijki”, hip-hopowego “wygłupiaczka” oraz hymnu PaT.  Do wieczornych godzin młodzież mogła spędzić wspólnie czas rozmawiając, tańcząc
i śpiewając.

źródło i foto: Katarzyna Bagińska ZPO Szreńsk

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500