Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Nosarzewo Borowe. Do grzecznych dzieci przychodzi Mikołaj


9 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym odbyła się choinka szkolna przygotowana przez panią Katarzynę Kuligowską we współpracy z panią Janiną Rochna – Biegaj, panią Anną Chlebowską i panem Mariuszem Chlebowskim.

Biuro architektoniczne KB Projekt

W naszej szkole zebrali się wszyscy uczniowie, jak również ich młodsze i starsze rodzeństwo oraz rodzice. Na wstępie wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor mgr Marzena Kołecka.

Dalsza część uroczystości należała do uczniów klas: II, III, IV, V i VI, którzy na specjalnie na tę okazję przygotowanej scenie, zaprezentowali swój talent wokalno – aktorski.

Po występach sala zaczęła wypełniać się miłośnikami tańca i dobrej zabawy. Długo wyczekiwana dyskoteka sprawiła mnóstwo radości uczestnikom imprezy. Przebrani uczniowie z dumą prezentowali wymyślne i starannie przygotowane stroje. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, niektórzy lekkie przerażenie. Nie zabrakło również ciekawych i zabawnych konkursów poprowadzonych przez przedstawicieli samorządu uczniowskiego. W trakcie zabawy uczniowie mieli także okazję do skosztowania pysznych poczęstunków przygotowanych przez rodziców.

Punktem kulminacyjnym choinki było przybycie św. Mikołaja. Uczestnicy imprezy z niecierpliwością czekali na swoją paczkę. Najmłodsze dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem.

Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał bardzo szybko. To był niezapomniany dzień pełen atrakcji i wrażeń.

źródło i fot.: SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz