Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nasza Klasa Odblaskowa Do Ferii Gotowa


„Za nami już czwarte zadanie. Tym razem postanowiliśmy wystąpić przed całą społecznością szkolną i pracownikami. Z racji nadchodzących ferii zimowych wystawiliśmy przedstawienie profilaktyczne pt. „Jesteś widoczny- jesteś bezpieczny”. Tematyka obejmowała : noszenia odblasków, przestrzegania przepisów drogowych, zachowania się na drodze i samemu w domu. Bezpieczeństwa nigdy za wiele, więc tańcem, śpiewem, rapowaniem i scenkami przypomnieliśmy naszym kolegom i koleżankom- zachowajcie trzeźwe umysły w czasie zabaw. Dzieciaki włączyły się śpiewem i tańcem do wspólnej zabawy.
To zadanie zatytułowaliśmy „Nasza Klasa Odblaskowa Do Ferii Gotowa”.

Słoneczne ogrody Mława

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500