Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Przy Szpitalnej zapalił się peugeot


Dziś przed godziną ósmą prawdopodobnie na skutek zwarcia w instalacji elektrycznej doszło do pożaru w komorze silnika samochodu osobowego Peugeot 206. Zdarzenie miało miejsce na parkingu przy ulicy Szpitalnej.

Słoneczne ogrody Mława

– Działania prowadził jeden zastęp JRG Mława. Polegały one na podaniu prądu wody, aż do ugaszenia pożaru w komorze silnika. Wstępnie straty oszacowano na 1000 zł – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
tom

chyba Osiedle Młodych a nie Szpitalna