Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Foczki i morsy zapraszamy na jutro!


Już od wczorajszego dnia trwają przygotowania do VI Zlotu Foczek i Morsów nad Zalewem Ruda. Trwały również dzisiaj od godzin przedpołudniowych. Wiele wysiłku i trudu kosztuje wycięcie przerębla w grubej na ponad piętnaście centymetrów pokrywie lodowej oraz pozbycie się lodowych bloków głównie poprzez wepchnięcie ich pod lód. Nie do przecenienia jest tu pomoc  druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych jak też innych ochotników. Puchary już się studzą! Organizatorzy zapraszają na jutro!

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.