Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
ŻAK lider szkoł policealnych w Polsce
Logo

Kryminalni zabezpieczyli narkotyki warte ponad 135 tysięcy złotych.


Mławscy kryminalni, we współpracy z wydziałem do walki z przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu, zlikwidowali dwie plantacje marihuany i zabezpieczyli gotowe narkotyki, warte na rynku ponad 135 tysięcy złotych.

Dwie, w pełni wyposażone plantacje konopi indyjskich, prowadzone były wewnątrz budynków na terenie Mławy i powiatu mławskiego. Rośliny hodowane były w specjalnych, odpowiednio oświetlonych i wyposażonych namiotach. Wewnątrz policjanci odnaleźli 69 roślin w różnej fazie wzrostu. Kryminalni zabezpieczyli także gotowy do sprzedaży susz roślinny o wartości rynkowej 100 tysięcy złotych oraz wartą ponad 35 tysięcy złotych metaamfetaminę. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 37 i 33 lat, podejrzanych o uprawę i posiadanie środków odurzających oraz 22 –latka, w którego mieszkaniu, na terenie Mławy odnaleziono narkotyki oraz sprzęt wykorzystywany do uprawy konopi indyjskich. Trwają czynności policji i prokuratury.

źródło: KPP Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. Mateusz 09/02/2017 o 16:18

    To już nie mają za co zamykać? Tyle się mówi o medycznej marichuanie. Pedofile chodzą po wolności, a Wy zamykanie normalnych ludzi

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.