Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Kryminalni zabezpieczyli narkotyki warte ponad 135 tysięcy złotych.


Mławscy kryminalni, we współpracy z wydziałem do walki z przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu, zlikwidowali dwie plantacje marihuany i zabezpieczyli gotowe narkotyki, warte na rynku ponad 135 tysięcy złotych.

Dwie, w pełni wyposażone plantacje konopi indyjskich, prowadzone były wewnątrz budynków na terenie Mławy i powiatu mławskiego. Rośliny hodowane były w specjalnych, odpowiednio oświetlonych i wyposażonych namiotach. Wewnątrz policjanci odnaleźli 69 roślin w różnej fazie wzrostu. Kryminalni zabezpieczyli także gotowy do sprzedaży susz roślinny o wartości rynkowej 100 tysięcy złotych oraz wartą ponad 35 tysięcy złotych metaamfetaminę. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 37 i 33 lat, podejrzanych o uprawę i posiadanie środków odurzających oraz 22 –latka, w którego mieszkaniu, na terenie Mławy odnaleziono narkotyki oraz sprzęt wykorzystywany do uprawy konopi indyjskich. Trwają czynności policji i prokuratury.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Kryminalni zabezpieczyli narkotyki warte ponad 135 tysięcy złotych."

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mateusz
Gość

To już nie mają za co zamykać? Tyle się mówi o medycznej marichuanie. Pedofile chodzą po wolności, a Wy zamykanie normalnych ludzi

wpDiscuz