Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Lewiczyn. Nissan uderzył w przydrożne drzewo


Wróciła zima i na drogach znów zrobiło się biało i ślisko. Skutków tego doświadczył kierowca Nissana Primery, który w miejscowości Lewiczyn gm. Lipowiec Kościelny uderzył w przydrożne drzewo. Pasażerka jadąca w pojeździe trafiła do szpitala.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Lewiczynie wpłynęło o godz. 11:35. Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Turza Mała. W zdarzeniu poszkodowana została pasażerka jadąca pojazdem, zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Lewiczyn. Nissan uderzył w przydrożne drzewo"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

posypują drogę w roku wyborczym… dobrze, że PISownicy zrobią kadencję na dwa lata to się zmieni i skroci… !

Jarząbek
Gość

Jest luty, a zima po raz kolejny zaskoczyła służby drogowe, tak powiatowe jak i miejskie.
Odśnieżanie jest, ale piasku nie widać. Na chodnikach i jezdniach ślisko i w związku z tym bardzo niebezpiecznie zarówno dla kierowców jak i dla pieszych, a władze grzeją tyłki w ciepłych fotelach i mają swoich mieszkańców i wyborców w d…e

wpDiscuz