Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

Nie zapomnieli o koledze. Memoriał Marka Lewandowskiego


Po raz czwarty Hala w Radzanowie była organizatorem siatkarskiego memoriału. Poświęcony tragicznie zmarłem pracownikowi Państwowej Straży Pożarnej w Mławie zgromadził na starcie sześć zespołów.

Podobna frekwencja towarzyszyła ubiegłorocznym zmaganiom. Zwycięsko z batalii wyszli reprezentanci De Luxe Team, których w tegorocznej odsłonie imprezy nie zobaczyliśmy pod siatką. Udanie niedawnych liderów zastąpili nowicjusze z powiatu płońskiego. Reprezentanci ekipy Siedlinianie okazali się najskuteczniejsi w całym gronie. Jako jedyni w stawce wygrali wszystkie spotkania.

Szyki mistrzom próbowali pokrzyżować policjanci oraz reprezentanci Transmika i ekipy o nazwie Zimolza. Wszystkie przegrały jednak bezpośrednie konfrontacje, w efekcie pozostała im już tylko walka o drugie miejsce.

Ostatecznie sięgnęli po nią gracze Zimolzy. Na najniższym stopniu uplasowała się Policja, natomiast tuż obok podium finiszowali zawodnicy Transmika.

Końcowa klasyfikacja: 1. GKS Siedlinianie Płońsk, 2. Zimolza, 3. Policja, 4. Transmik, 5. Volley Boys, 6. Lutocin

RS

fot. archiwum prywatne

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz