Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zderzenie dwóch aut w Borowym


Groźnie wyglądająca kolizja dwóch aut miała dziś miejsce w miejscowości Borowe gm. Lipowiec Kościelny. Na odcinku drogi powiatowej biegnącej przez las jadące z przeciwnych kierunków auta zderzyły się ze sobą. Na szczęście żadna z osób podróżujących w obu pojazdach nie doznała obrażeń.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godzinie 8:46. Działania jednego zastępu JRG Mława zadysponowanego do zdarzenia polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Nico

No i mamy 3 zdarzenie drogowe w tej miejscowości, służby drogowe pewnie uznają to za przypadek ja jednak jestem zdania że jest to konsekwencją braku odpowiedzialności za ich strony i przesadzonego oszczędzania.