Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

O północy strażacy otwierali drzwi jednego z mieszkań w bloku na Chrobrego


Minionej nocy mławscy strażacy dostali wezwanie z prośbą o pomoc w dostaniu się do jednego z mieszkań w bloku na ulicy Chrobrego w Mławie. W środku przebywała chora osoba, do której nie było dostępu – bowiem próba otwarcia drzwi przez rodzinę lokatora zakończyła się uszkodzeniem zamka.

– Zgłoszenie z prośbą o pomoc w otwarciu zablokowanych drzwi w jednym z budynków wielorodzinnych na ulicy Chrobrego w Mławie otrzymaliśmy 2 lutego o godzinie 23:20. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu zdarzenia obecna była policja. Strażacy otworzyli drzwi za pomocą podręcznego sprzętu burzącego – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "O północy strażacy otwierali drzwi jednego z mieszkań w bloku na Chrobrego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
jaaaa
Gość

Jeżeli to w tym mieszkaniu, o którym myślę, to nie był to pierwszy i z pewnością nie ostatni taki przypadek…Jak żona nie chce wpuścić do mieszkania, to najlepiej wezwać straż. Już kilka razy tak było. No chyba, że tym razem to nie ci sami lokatorzy.

wpDiscuz