Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Łachut szósty na zimowym triathlonie. Drugi w kategorii


Za nami dwudziesta ósma edycja Warszawskiego Triathlonu Zimowego. Podobnie jak przed rokiem na starcie nie zabrakło Wojciecha Łachuta. Mławianin zanotował sportowy awans, z jedenastego miejsca przebił się na szóste.

Biuro architektoniczne KB Projekt

Próbował walczyć o miejsce na podium, ale konkurenci okazali się zbyt mocni. Po próbie biegowej plasował się na dziewiątym miejscu. Potem zdołał prześcignąć jeszcze trzech konkurentów. Ostatecznie przekroczył linię mety jako szósty. Na pocieszenie w swojej kategorii M30 musiał uznać wyższość jedynie Bartosza Banacha z Gdańska.

Gdańszczanin to trzykrotny z rzędu triumfator imprezy. W tym sezonie walczył o kolejny triumf. Po biegu był jeszcze pierwszy, ale potem na czoło wysunął się Tomasz Szala z Warszawy. Miejscowy zawodnik nie pozwolił się już wyprzedzić. Sięgnął po główne trofeum – Banach był drugi, trzeci kolejny warszawianin Piotr Małek. Łachut stracił do zwycięzcy trzy i pół minuty.

Uczestnicy zawodów mieli do pokonania dystans 16 kilometrów. Wszystko zaczynało się od biegania (4000 metrów), potem był czas na próbę łyżwiarską (2 km), natomiast  zawody kończyła jazda na rowerze (10 km). Areną zmagań był tor lodowy „Stegny” oraz teren położony wokół tego obiektu.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz