Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Bal karnawałowy u przedszkolaków w MPS nr 4 cz.II


Przedszkolaki z grup Słoneczka, Rybki, Słoneczniki, Motylki, a nawet Ślimaczki z miejskiego żłobka nie pominęły okazji aby potańczyć wraz ze swoimi paniami na przygotowanym specjalnie dla nich balu kostiumowym.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Rodzice zadbali aby ich pociechy 2. lutego przyszły przebrana w kolorowe i różnorodne kostiumy. W przedszkolnym korytarzu pięknie udekorowanym balonikami i girlandami, gdy tylko zabrzmiała muzyka od razu pojawili się pierwsi chętni do zabawy i tańca. Dzieci tańczyły w kółeczku, parami a nawet na rękach u pań. Dużym powodzeniem cieszył się jak zwykle taniec-zamrażaniec. Zabawa trwała z małymi przerwami niemal do południa, tak aby balowicze mogli chwilkę odpocząć i nabrać sił.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500