Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
ŻAK lider szkoł policealnych w Polsce
Logo

Nadesłane. Gdzie jest darmowe lodowisko?


Jeden z naszych czytelników nadesłał fotografię „darmowego” lodowiska z hmm, nieco ironicznym komentarzem.

– Mławianie narzekają na brak lodowiska w Mławie a tu proszę, na mławskim targowisku jest? Jest! Można? Można ! I nie trzeba wcale jeździć po Ciechanowach czy Działdowach, a i wstęp darmowy – pisze pod zdjęciem dołączając uśmieszek.

I tak właśnie to traktujemy, z uśmiechem. Wszyscy, z jednym wyjątkiem – mamy nadzieję – zarządcy targowiska.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

14 komentarzy

  1. Ewa 02/02/2017 o 09:32

    Zarządcą jest PSS Spójnia? Jak dba o Handlowiec i halę, tak dba i o targowisko.

    • Jarząbek 02/02/2017 o 10:40

      a Straż Miejska gdzie? grzeje tyłki w ciepełku, zamiast dołożyć karę zarządcy? jak babcie handlują jajkami przed halą to się je tępi, a zarządcy lodowisk bezkarni.
      Niektóre chodniki, a nawet ich większość, to lodowika, tyle, że łna łyżwach się na nich raczej nie pojeździ bo bardzo nierówne

      • japierole 02/02/2017 o 10:59

        najpierw to chyba ktoś powinien zgłosić , że jest lodowisko. A dopiero potem narzekać, że nikt nie zareagował.

        • Jarząbek 02/02/2017 o 11:15

          No tak, babcie są widoczne bez zgłaszania, lodowiska na chodnikach i w innych miejscach są ukryte i trzeba je zgłaszać tak jak trzeba zgłaszać mieszkańców palących śmieciami: gumą, szmatami czy butelkami PET, a panowie ze straży miejskiej tylko monitorów i mandacików pilnują na skrzyżowaniu Żwirki i Padlewskiego

  2. Kris 02/02/2017 o 08:21

    Najlepi oplate za handelek pobrac. Lód jest i łyżwy tanio:)

  3. lolek 02/02/2017 o 08:10

    Burmistrz tylko bawi się na studniówkach (ciekawe czy płaci składkę), zamiast przejść się po lodowiskach na chodnikach.

    • japierole 02/02/2017 o 10:57

      a co ma do tego Burmistrz? Bo nie rozumiem. Ma wziąć łopatę i odśnieżać?

      • Radny Bezradny 02/02/2017 o 12:01

        Jezeli podatnik płaci podatki z których ma byc zabezpieczone odśnieżanie a Burmistrz o to nie dba to tak. Ma wziąć łopatę i odsniezac.

      • XY.. 02/02/2017 o 14:21

        Jak nie umie inaczej to tak a mysliz ze twój pracodawca jest tylko po to by brac13 tysi i dac Tobie robote

  4. Ktoś… 02/02/2017 o 07:25

    Gdybyście poszukali, to takich lodowisk i to w 100% darmowych w Mławie jest wiele.
    Nikt się nie przejmuje ani młodymi, ani starymi w tym mieście. Ludzie starsi boją się wychodzić ze swoich mieszkań tak jest ślisko, trochę młodsi chodzą jak na szpilkach, tylko maluchy się cieszą, a burmistrz ma to za przeproszeniem w d…e (niech się przewracają i lamną kości, a co tam)

  5. Radny Bezradny 02/02/2017 o 07:15

    Jak Burmistrz obiecuje, to dotrzymuje słowa. Obiecał lodowisko? Obiecał. Jest? Jest. Proszę nie pisać teraz, ze za małe, nie oświetlone itp. Jest parking, bufet, stoiska z miejscowymi wyrobami artystycznymi i na kartę mlawiaka jest bezpłatne. Brawo Ratusz!

    • Jarząbek 02/02/2017 o 10:36

      ale wypadałoby je trochę wyrównać, bo na łyżwy się nie daje, zbyt wyboiste

      • Jurek Borsuk 02/02/2017 o 15:36

        Nie filozofujta, tylko jeździjta na łyżwach. Wspaniałe, naturalne i darmowe lodowisko jest na zalewie w Rudzie. Po co wydawać pieniądze na sztuczne. Oszczędzajta kasę miejską i Pana Budermajstra.

        • Jarząbek 02/02/2017 o 18:12

          ale burmistrz nie dał darmowych autobusów MKM do Zalewu Ruda:P, a piechotą od pętli to trochę daleko