Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Mława. Bal kostiumowy w MPS nr 4


1. lutego przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie wesoło bawiły się na dorocznym balu karnawałowym.

Wszyscy przebrani byli w barwne i wymyślne stroje, używane specjalnie z takiej właśnie okazji. Muzyka była tak skoczna, że nogi same rwały się do tańca. Zaproszenie na bal otrzymały dzieci z grup Gwiazdki, Kotki, Niezapominajki, Biedronki i Księżyce. Dla pozostałych grup zabawa odbędzie się w dniu jutrzejszym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

RK

« 1 z 3 »
Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.