Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Lipowiec Kościelny. Dzień Babci i Dziadka jest niezwykły


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej niezwykłych dni w roku. Dzień, kiedy Babcia i Dziadek przychodzą do przedszkola bądź szkoły, gdzie wspólnie z wnukami mogą uczcić to święto.

27 stycznia 2017 r. dzieci z grupy 5-latków w Szkole Podstawowej
w Lipowcu Kościelnym gościły szanownych gości jakimi byli ich Babcie i Dziadkowie. Dość liczne grono gości powitał Pan Dyrektor Jerzy Nowakowski. Dzieci  przygotowywane i wspierane w trakcie występu przez swoją wychowawczynię Panią Joannę Pastuszka i Panią Magdalenę Wieluńską, po raz pierwszy miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych, recytatorskich i tanecznych przed tak szanownym gronem. Dodatkowym urozmaiceniem uroczystości była prezentacja multimedialna przygotowana specjalnie na tę okazję. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Po występie dzieci mogły podziękować w szczególny sposób swoim Babciom i Dziadkom za wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach. Za to, że są zawsze z nimi,że są kiedy ich potrzebują i mogą poświęcać im swój wolny czas.

Jednak to nie był koniec niespodzianek. Każda babcia i wszyscy dziadkowie otrzymali, przygotowane przez maluszki, drobne upominki, kwiatki i laurki. Ponadto w trosce o ich bezpieczeństwo każdy maluszek wręczył swojej  Babci i Dziadkowi oraz obecnym w Sali gościom odblaskowy medalion.

Na koniec wszyscy rozkoszowali się kawą i herbatą oraz domowymi ciastami, upieczonymi przez mamy.Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

źródło i foto: Joanna Pastuszka SP w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz