Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zarekwirowano papierosy bez akcyzy warte ponad 32 tysiące zł


fot. ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

Mławscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte ponad 32 tysiące złotych. Nielegalny towar przechowywany był w dwóch sąsiadujących mieszkaniach.

– Do zdarzenia doszło 30 stycznia na ul. Napoleońskiej w Mławie. Na podstawie prowadzonych ustaleń, mławscy kryminalni weszli do dwóch mieszkań, w których ujawnili i zabezpieczyli łącznie ponad 48 tysięcy sztuk papierosów. Podejrzani o przechowywanie kontrabandy,  to dwaj 55- letni  mężczyźni, mieszkańcy Mławy.  Trwają czynności policji – informuje asp. Anna Pawłowska z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Mateo

CD.. a fachowcy na boku jako ci źli…..układy panów prokuratorów z naczelnikami, firmowa nie pewnych czynności na oko Karola na podstawie notatek operacyjnych z sufitu itp…cyrk na kółkach…..robienie wyników na siłę bo tatuś z innej opcji i trzeba do przechowalni z wynikami do stolicy…….żeby Pis-owi przymydlić oczy bo rodzina z innej opcji…..Jaja! ……Pytam się a gdzie ład porządek edukacja prewencja….bo takie są obowiązki ustawy o Policji……reasumując bałagan bajzel i zawiłości wewnętrzne w KPP Mława. …od lat nic się nie zmieniło……ale zaczęłam działać w Piśmie także może iskierkę pozytywną i sprawiedliwą zasieje……..

Mateo

Rozumiem wszystko prawo prawem.Po to jest żeby go przestrzegać…zważywszy że ten organ jest mi bliski bardzo? Istnieje w kraju cywilizowanym coś takiego jak dobry smak,obyczajowość czy delikatność sprawy w kontekście Szkodliwości….to jest chore statystyki w KPP Mława górują w garnizonie wysoko….pan komendant zbiera laury,starosta opiniuje wspaniałe pan od ,,kurników,, też się cieszy…..Ale ale w % podana piękna wykrywalność pytam się czego!!! Kobicie czy chłopu zabranie papierosków trochę czy więcej…….A gdzie włamania,rozboje,kradzieże! Podajcie tego statystyki szczegółowe a nie z jednego wora……Nadrobione bzdurami to tak jakby kupić kilo kiełbasy od chłopa na wsi bez podatku itp…..ludzie ręce opadają w tej jednostce nic… Czytaj więcej »