Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Dalsze ustalenia w sprawie wypadku na skrzyżowaniu Padlewskiego i Wymyślin


Z uwagi na rozbieżności w relacjach świadków wypadku w dniu 27 stycznia na skrzyżowaniu ulic Padlewskiego i Wymyślin policja przesyła informację o dalszych ustaleniach w sprawie.

– Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Padlewskiego i Wymyślin w Mławie. Po rozbieżnościach wstępnych relacji świadków zdarzenia, policja ustaliła, że kierujący samochodem marki Mitsubishi Carisma, po uderzeniu w samochód marki VW Transporter, tyłem pojazdu uderzył w dwie piesze, znajdujące się w pobliżu przejścia, na chodniku.

Tak jak podawaliśmy od początku, sprawcą wypadku  jest  34 – letni Piotr L., który w momencie zdarzenia kierował samochodem, będą w stanie nietrzeźwości (ponad 0,70 promila alkoholu). Postępowanie prowadzi KPP w Mławie -informuje asp. Anna Pawłowska z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz