Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Bożenna Horba wśród wyróżnionych pracowników KRUS


Bożenna Horba starszy specjalista z placówki terenowej KRUS w Mławie została wyróżniona medalem za sumienną i rzetelna pracę w służbie rolnika i Rzeczypospolitej Polskiej. Znalazła się ona w gronie około osiemdziesięciu pracowników z 34 placówek terenowych podlegających  Oddziałowi Regionalnemu w Warszawie.

Uroczystość odbyła się 26 stycznia w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie. Odznaczenia wyróżnionym pracownikom wręczali wiceminister rolnictwa Rafał Romanowski, zastępca prezesa KRUS Andrzej Kneć oraz dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie Joanna Bala.

Bożenna Horba otrzymała medal zakładowy z okazji 25-lecia istnienia KRUS w uznaniu osiągnięć i zasług w pracy zawodowej. Wyróżnienie przyznane jest na wniosek kierownika mławskiej placówki KRUS Michała Pola.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz