Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wystawa „Takie, tam w Żurominie” w Galerii „13”


Już od prawie dwóch tygodni w Mławie oglądać można wystawę fotografii Sandry Budki zatytułowaną „Takie, tam w Żurominie”. 27 stycznia miał miejsce oficjalny wernisaż, poprowadzony przez Janusza Dębskiego, opiekuna galerii.

Sandra Budka to wszechstronnie utalentowana  żuromińska gimnazjalistka. Nie tylko zajmuje się fotografią, ale również śpiewa, gra na gitarze, pisze wiersze, jest wolontariuszką Centrum Kultury w Żurominie. Zakochana jest w swojej małej ojczyźnie – Żurominie, choć lubi też podróżować.

 Na wystawie znalazło się 25 prac, na których ukazane jest piękno przyrody oraz krajobrazy Żuromina i okolic. Zdjęcia zawierają pierwiastek architektury, tej zabytkowej i tej współczesnej, uchwycone w obiektywie w sposób niekonwencjonalny.

Jak to jest w zwyczaju Galerii „13” wernisażowi towarzyszą inne akcenty artystyczne. Tym razem dla przybyłych na tę imprezę osób wystąpiła wice Miss Północy Elżbieta Domżalska. A cappella zaśpiewała kilka piosenek z repertuaru muzyki rozrywkowej, co ogromnie spodobało się słuchaczom. Kolejnym artystycznym akcentem była prezentacja i recytacja kilku wierszy z tomiku „Mława nas pozna” w wykonaniu ich autorów.

Wystawę można oglądać do 15 lutego, zapraszamy!

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz