Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Pierwszaki w „siódemce” też świętowały Dzień Babci i Dziadka


Dzieci z klasy Ia Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie pamiętały o święcie swoich dziadków. Przygotowały więc specjalny program artystyczny, który pragnęły zaprezentować z tej okazji przed zaproszonymi do szkoły dziadkami.

Była inscenizacja wiersza  Juliana Tuwima „Rzepka”, były wierszyki, piosenki i życzenia od ukochanych wnuczków dla przybyłych babci i dziadków. Wzruszającym akcentem był tort i odśpiewane „sto lat”, a wszystko to okraszone deszczem konfetti. Potem przyszedł czas na wspólną zabawę. Dzieci zaprosiły dziadków i babcie do wspólnych tańców i zabaw integracyjnych, które wszystkim sprawiły dużo radości. O przygotowanie występu dzieci z okazji tego święta zadbały panie Jolanta Tyl i Anna Szymańska.

JK

fot. archiwum prywatne

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Pierwszaki w „siódemce” też świętowały Dzień Babci i Dziadka"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Dziadek
Gość

Po pierwsze, czy inne portale były zaproszone przez szkołę? Po drugie, czy w ogóle portale powinny być zainteresowane tym jak dzieci „uhonorowały ten wyjątkowy dzień”? Może są ważniejsze rzeczy w Mławie?

na wnuczka
Gość

Dziadku to proste, też załóż portal i pisz o rzeczach ważniejszych niż babcie i dziadkowie. czemu akurat tu wylewasz frustracje?

Ktoś...
Gość

Odskocznia od rzeczy poważnych jest bardzo potrzebna
Z drugiej strony, trochę denerwujące jest to, że w dzisiejszym świecie, w każdej chwili można znaleźć się na zdjęciu w miejscu publicznym.

Babcia
Gość

Super że Codziennik udostępnił zdjęcia z dnia babci i dziadka z mławskiej szkoły.Żaden inny portal nie był zainteresowany pokazaniem jak dzieciaki z mławskich przedszkoli ,szkół uhonorowały ten wyjątkowy dla babć i dziadków dzień.

wpDiscuz