Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Szósta kolejka bez zmian. Osiem goli Kocięckiego


Szósta runda Gminnej Ligi w Stupsku nie przyniosła żadnych niespodzianek. Zwycięsko z pojedynków wyszli faworyci, choć w przypadku lidera spotkanie z My Tu Tylko Sprzątamy nie należało do łatwych. O wszystkim przesądziła dopiero końcówka.

Niżej notowana drużyna nie odpuściła, ostatecznie padło w meczu aż jedenaście goli. Sześć z nich wbiła Konopianka, dzięki temu zgarnęła cenny komplet punktów. Sukces pozwolił zachować fotel lidera oraz bezpieczną przewagę nad drugim w klasyfikacji generalnej Stupskiem.

Stupszczanie pauzowali, mimo to nadal plasują się na drugim miejscu. Do ekipy z Konopek tracą cztery punkty, ale rozegrali o jedno spotkanie mniej. Na trzecie miejsce przebili się reprezentanci Amigo Konopki. Wolę Szydłowską rozbili aż 13:3 – pojedynek okazał się prawdziwym popisem Adriana Kocięckiego. Wpisał się na listę strzelców aż osiem razy. To osiągnięcie pozwoliło mu się na dobre wysforować na czoło klasyfikacji najlepszych ligowych snajperów. Na koncie ma 19 goli, drugi w zestawieniu Georg Gevorgian może się pochwalić jedenastoma trafieniami.

Szósta runda odbędzie się w piątek 27 stycznia. Oto zestaw par: OSP Stupsk – My Tu Tylko Sprzątamy, Młodziki – Wola Szydłowska, Amigo Konopki – OSP Stupsk

Wyniki

V runda: My Tu Tylko Sprzątamy – Konopianka 5:6, Młodzicy – Gang Świeżaka 5:1, Amigo – Wola Szydłowska 13:3

Klasyfikacja najlepszych strzelców: 19  – Kocięcki Adrian, 11 – Georg Gevorgian, 7 Adrian Rosocha, Wojciech Zakrzewski,  6 – Karol Milewski,  Norbert Marach.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz