Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Asmet z walkowerem, Szreńsk Team na czele


Piąta kolejka AGG Ligi Szreńsk przyniosła zaledwie dwa spotkania. O wyznaczonej porze nie stawili się reprezentanci Asmetu Lutocin, natomiast pojedynek Miączyna z liderem Czarną Elką został przełożony na czwarty dzień lutego.

Na pauzie Elki skorzystali głównie reprezentanci Szreńskiego Teamu. W rywalizacji z Niebieską Iskrą zgarnęli komplet punktów, ale sukces nad ostatnią w tabeli drużyną nie przyszedł łatwo. Outsider rozegrał dobre zawody, o mały włos nie otworzyłby swojego konta pod względem punktowym. Ostatecznie przegrali, ale zaledwie różnicą jednego gola.

W drugim pojedynku takiej walki zabrakło. Technokabel dominował od pierwszej akcji, by ostatecznie triumfować 3:0. Nagroda za taki wynik mogła być tylko jedna – miejsce na podium, a konkretnie na trzecim jego stopniu.

W klasyfikacji strzelców po czterech seriach na prowadzeniu znajdował się Szymon Racki. Napastnik Miączyna ma na koncie sześć trafień. Po cztery zapisali na swoje konto Dawid Rembecki i Paweł Bedra z Torpedy Szreńsk, Ariel Dobosz z Miączyna oraz Michał Dwużnik z Przychodu.

V kolejka: Szreńsk Team – Niebieska Iskra 3:2, Technokabel – Boys Team 3:0, Lutocin – Przychód 0:5 – walkower, Czarna Elka – Miączyn przełożony na inny termin.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz